Štvorlôžkový apartmán

Novozariadený apartmán pre štyri osoby je veľmi obľúbenou voľbou rodín s deťmi, ktoré do Stupavy prichádzajú za turistikou a dobrodružstvom. Apartmán je prepojenie dvoch priestranných izieb, pričom v každej sa nachádzajú dve jednolôžkové postele. V apartmáne sa nachádza samostatná kúpeľňa vybavená sprchovým kútom, WC a dvomi umývadlami. Tento štvorlôžkový apartmán je zariadený v modernom, no zároveň veľmi praktickom duchu. Nachádza sa v ňom vybavenie potrebné na prípravu jedla, kávy či čaju, dva LCD televízory so satelitom, 2x chladnička, 2x klimatizácia, postele s kvalitnými matracmi, pracovný písací stôl a samozrejmosťou je aj ultrarýchla wifi.

Náš jediný štvorlôžkový apartmán, ktorý v penzióne máme je taktiež populárnou voľbou pre firmy, ktoré hľadajú komfortné a výhodné ubytovanie v Stupave pre svojich zamestnancov.

Štvorlôžkový apartmán cena:

Cena bez DPH: 96,36€

DPH (10%): 9,62€

Mestský poplatok: 1€ / osoba / noc

CENA SPOLU: 108€ 

Pre cenovú ponuku, prípadne rezerváciu dvojlôžkovej izby v Penzióne Pohoda Stupava nás prosím kontaktujte na tel.č. 0903 593 282.

PONUKA IZIEB

Pohoda Ubytovanie Stupava poskytuje klientom pohodlie, čistotu a nadštandardné služby na novozrekonštruovaných privátnych izbách. Každá izba je vybavená vlastnou kúpeľňou, šatníkom, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou, LCD televízorom, wifi a klimatizáciou. Všetci hostia sú taktiež aj vítaní využiť našu spoločnú kuchynku, ktorá sa nachádza na prízemí.

Dvojlôžkjová izba

$

Trojlôžková izba

$

štvorlôžková izba

$

O nás

Ubytovanie novej generácie

Pohoda Ubytovanie Stupava ponúka príjemné ubytovanie blízko Bratislavy na úrovni, no zároveň za príjemnú cenu. Neváhajte nás kontaktovať a overiť si dostupnosť možnosti ubytovania.

Benefity

Bezplatné parkovanie v objekte

}

Flexibilný check-in

Bezpečnosť

Najvýhodnejšia cena

Bezplatné WiFi pripojenie

Naše služby

Naším cieľom je to, aby ste sa u nás cítili ako doma. Preto sme sa rozhodli vybaviť všetky izby tak, aby mal čo najväčšie pohodlie. Samorejmosťou je chladnička na každej izbe, vlastná kúpeľňa, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica a výber čajov a káv.

Súkromná kúpeľňa

Každá izba je vybavená súkromnou kúpeľňou

Klimatizované izby

Všetky izby sú vybavené klimatiztačnými jednotkami 

 

Kvalitný matrac

Záleží nám na Vašom spánku, preto sme pre Vás pripravili kvalitné a pohodlné matrace, ktoré Vám zabezpečia zaslúžený oddych.

Nadštandardné vybavenie

Každá izba je vybavená chladničkou, rýchlovarnou kanvicou, LCD tv a wifi

Kde nás nájdete?

Pohoda Ubytovanie sa nachádza na Dlhej ulici 25 v Stupave v tichej lokalite s bezplatným parkovaním hneď vedľa firmy MJM Trans s.r.o. a detailingového štúdia DetailCar. Stačí ak si do Google maps zadáte “Pohoda Ubytovanie Stupava” a Goole vás krásne naviguje až k našim dverám!

Tešíme sa na vašu návštevu!