Recenzie

Naši zákaznci sú s nami spokojní! Prečítajte si, čo o nás napísali

Recenzie našich zákazníkov pre nás veľa znamenajú. Prečítajte si čo o nás napísali naši hostia na Google či cez portál Booking.com. Sme pyšní na skóre, ktoré sme dosiahli a na fakt, že sme sa stali najlepšie hodnoteným ubytovaním v Stupave štyri roky po sebe od  roku 2018 až po rok 2022.

 

POHODA Ubytovanie Stupava IconPOHODA Ubytovanie Stupava

Dlhá 1255/25

4.6 70 reviews

 • Avatar Eva Šablicova ★★★★★ pred 2 rokmi
  Nadštandartné ubytovanie, pekné velké izby, voňavo, čisto. Velká telka, chladnička kanvica na izbe, wifi. Príjemný, milý a ochotný personál. Bezproblémove parkovanie. Pomer kvality a ceny je bezkonkurenčný.
 • Avatar Ja Va ★★★★★ pred 2 rokmi
  Vyborne ubytovanie, izby su pekne a moderne zariadene. Na izbach bolo teplo, dokonca aj prikurili (koniec septembra). Na izbe je SAT TV a taktiez chladnicka, rychlovarna kanvica, mikrovlnka, jedalensky stol a v podkrovnych izbach je aj … More klimatizacia. Na prizemi sa nachadza spolocna kuchynka.
  Pani recepna je mila, priatelska a vzdy ochotna pomoct/poradit. Pan majitel je ustretovy clovek, s ktorym sa da dohodnut a pomohol nam najst ine ubytovanie, kedze sme necakane potrebovali ostat o jednu noc naviac a tu boli plne obsadeni. Boli sme vsetci velmi spokojni a urcite sa sem radi vratime. Vrele odporucam a dakujem za spolocnost LM Mont. 👍
 • Avatar Miroslav Jurík ★★★★★ pred 3 rokmi
  Izba aj kúpeľňa boli čisté, chladnička v izbe obrovskė plus, spoločná kuchynka s vybavením, spoľahlivé wifi pripojenie, teplá voda so silným prúdom vody, voľné parkovanie a veľmi príjemný personál. Rozumná cena za komfort. Odporúčam.
 • Avatar Eva Dusickova ★★★★★ pred 4 rokmi
  Máme vyjadriť slovami ,ako sa nám páčilo v ubytovacom zariadení POHODA . To sa proste slovami ani nedá vyjadriť ! Úplne fantastické ubytovanie, čistučké ,útulné, k dispozícii kuchynka ,cenovo dostupné naozaj pre každého. Majiteľ POHODY … More super človek,milý ,ústretový. Takto by to malo vyzerať v každom ubytovacom zariadení. Ak by som mala ohodnotiť na stupnici od 1-10 pričom jednotka je to najvyššie hodnotenie ,určite dávam 1*****.. Prídite sa sem určite ubytovať ....odporúčame každému ... Eva a Janko..
 • Avatar Jakub Hrúz ★★★★★ pred 3 rokmi
  Pre mňa ako cestovateľa za prácou dobrá voľba. Pohodlná, vybavená izba, čistá kúpeľňa v pohode domáci. Jediné čo mi vadilo bol ruch na ulici od skorého rána. Budíček už pred 6, vrčiace autá, pípajúce dodávky.
 • Avatar Štefan Žentkovič ★★★★★ 2 years ago
  Krásne izby a čisto 😉.
 • Avatar Michal Tabaka ★★★★★ 3 years ago
  Vynikajúca ústretovosť personálu, moderné vybavenie, parkovanie vo dvore a čistota. Určite odporúčam.
 • Avatar RADO BALKO ★★★★★ 2 years ago
  ubytovanie pomer cena spokojný