Dvojlôžková izba

Stupava

Dvojlôžkové izby v Pohoda Ubytovanie sme sa snažili zariadiť v modernom, ale zároveň praktickom duchu, tak aby sa hosť cítil príjemne a pohodlne. Uvedomujeme si, že väčšina hostí prichádza do nášho penziónu najmä kvôli pracovným povinnostiam. Preto sme sa rozhodli všetky izby vybaviť vysokokvalitnými matracmi, ktoré zabezpečia telu pohodlný spánok a kvalitnú regeneráciu. Chceme docieliť aby ubytovanie v Stupave presahovalo kvalitu bežných ubytovní a penziónov v Bratislave. Každá izba má okrem kvalitného matracu aj vlastnú chladničku, vlastnú kúpeľňu, ultra-tenký LCD televízor. Prístup na WIFI v celom objekte, prístup na slnečnú terasu a bezplatné parkovacie miesto v našom objekte je taktiež samozrejmosťou. V Pohoda Ubytovanie spájame kvalitu, komfort a nadštandardné služby s bezkonkurenčnými cenami za ubytovanie. Objavte možnosti ubytovanie a našu dvojlôžková izba Stupava! Radi ubytujeme aj Vás! 

Dvojlôžková izba cena:

Cena bez DPH: 48,18€

DPH (10%): 4,81€

Mestský poplatok: 1€ / osoba / noc

CENA SPOLU: 54€ 

Pre cenovú ponuku, prípadne rezerváciu dvojlôžkovej izby v Penzióne Pohoda Stupava nás prosím kontaktujte na tel.č. 0903 593 282.

PONUKA IZIEB

Pohoda Ubytovanie Stupava poskytuje klientom pohodlie, čistotu a nadštandardné služby na novozrekonštruovaných privátnych izbách. Každá izba je vybavená vlastnou kúpeľňou, šatníkom, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou, LCD televízorom, wifi a klimatizáciou. Všetci hostia sú taktiež aj vítaní využiť našu spoločnú kuchynku, ktorá sa nachádza na prízemí.

Dvojlôžkjová izba

$

Trojlôžková izba

$

štvorlôžková izba

$

O nás

Ubytovanie novej generácie

Pohoda Ubytovanie Stupava ponúka príjemné ubytovanie blízko Bratislavy na úrovni, no zároveň za príjemnú cenu. Neváhajte nás kontaktovať a overiť si dostupnosť možnosti ubytovania.

Benefity

Bezplatné parkovanie v objekte

}

Flexibilný check-in

Bezpečnosť

Najvýhodnejšia cena

Bezplatné WiFi pripojenie

Naše služby

Naším cieľom je to, aby ste sa u nás cítili ako doma. Preto sme sa rozhodli vybaviť všetky izby tak, aby mal čo najväčšie pohodlie. Samorejmosťou je chladnička na každej izbe, vlastná kúpeľňa, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica a výber čajov a káv.

Súkromná kúpeľňa

Každá izba je vybavená súkromnou kúpeľňou

Klimatizované izby

Všetky izby sú vybavené klimatiztačnými jednotkami 

 

Kvalitný matrac

Záleží nám na Vašom spánku, preto sme pre Vás pripravili kvalitné a pohodlné matrace, ktoré Vám zabezpečia zaslúžený oddych.

Nadštandardné vybavenie

Každá izba je vybavená chladničkou, rýchlovarnou kanvicou, LCD tv a wifi

Kde nás nájdete?

Pohoda Ubytovanie sa nachádza na Dlhej ulici 25 v Stupave v tichej lokalite s bezplatným parkovaním hneď vedľa firmy MJM Trans s.r.o. a detailingového štúdia DetailCar. Stačí ak si do Google maps zadáte “Pohoda Ubytovanie Stupava” a Goole vás krásne naviguje až k našim dverám!

Tešíme sa na vašu návštevu!