UBYTOVANIE

UBYTOVANIE 2020-06-30T17:47:26+02:00

 Dostupné ubytovanie v Stupave

Pohoda Ubytovanie Stupava poskytuje klientom pohodlie, čistotu a nadštandardné služby na novozrekonštruovaných privátnych izbách. Každá izba je vybavená vlastnou kúpeľňou, šatníkom, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou, LCD televízorom, wifi a klimatizáciou. Všetci hostia sú taktiež aj vítaní využiť našu spoločnú kuchynku, ktorá sa nachádza na prízemí.

Ponúkame ubytovanie blízko Bratislavy v dvôjložkových, trojlôžkových a štvorlôžkových nových izbách.

Súkromná kúpeľňa

Klimatizované izby

Free Wifi v celom objekte

Parkovanie

V našom objekte Vám ponúkame bezplatné parkovanie pre Vaše vozidlá. Máme k dispozícii 12 parkovacích miest.

Kvalitný matrac

Záleží nám na Vašom spánku, preto sme pre Vás pripravili kvalitné a pohodlné matrace, ktoré Vám zabezpečia zaslúžený oddych.

Nadštandardné služby

U nás sa môžete občerstviť chutnou kávou LAVAZZA, ktorú si môžete zakúpiť v samoobslužnom automate. Okrem toho máte k dispozícii komplet zariadenú kuchynku. Ďalej ponúkame možnosť oprania osobných vecí v rámci jedného dňa. Samozrejmosťou je každodenné upratovanie v pracovných dňoch.

2-lôžková izba
3-lôžková izba
4-lôžková izba
Ubytovanie Stupava

Prečo si vybrať nás?

Sme novozaložené ubytovanie v Stupave, ktoré si uvedomuje, že ľudia, si zaslúžia bývať slušne nie len doma, ale aj keď sú na služobných cestách. Preto sme sa rozhodli založiť ubytovňu novej generácie, ktorá spája výhody hotelov a penziónov s výhodnými cenami ubytovní. Záleží nám na tom, aby sa u nás ľudia cítili príjemne a aby mali pocit domova a tešili sa na návštevu Pohoda Ubytovanie. Máme nové, moderne zariadené izby a dôraz kladieme na pohodlie. Každá izba má vlastnú kúpeľňu so sprchou a toaletou, nakoľko veríme, že súkromie je v dnešnej dobe veľmi dôležité. Na izbách taktiež nájdete aj LCD TV, rýchlovarnú kanvicu,mirkovlnku, klimatizáciu a taktiež chladničku. Všetci hostia majú taktiež prístup do spoločnej kuchynky, zabezpečené parkovanie v objekte pre malé aj veľké vozidlá a prístup na našu slnečnú terasu. Našou filozofiou je to, že hosť a zákazník stojí na prvom mieste a preto sa budeme zo všetkých síl snažiť zabezpečiť aby bol hosť spokojný a svoj pobyt v Pohoda Ubytovanie si užil.

Načítavam kalendár...
Powered by Booking Calendar