Pre firmy

Pre firmy 2020-06-01T11:42:49+02:00

Pohoda Ubytovanie Stupava bola založená s cieľom poskytnúť kvalitné ubytovanie s vlastným sociálnym zariadením ľuďom cestujúcim za prácou. Už v našich začiatkoch sme spolupracovali s firmami, ktorých technici chodia do Volkswagenu, Ikea Components či BoryMall či Rapid Pneu. Štandard ubytovania ktoré poskytujeme je na vysokej úrovni v porovnaní s bežnými penziónmi alebo ubytovňami. Svedčí o tom moderné a praktické vybavenie, vlastná kúpeľňa s WC a sprchou na každej izbe, vlastná chladnička či klimatizácia. Nie sme a ani nechceme byť robotníckou ubytovňou. Zákazníci ktorých máme počas týždňa sú prevažne montéri, nábytkári, technici pracujúci v automobilovom priemysle alebo taktiež elektrikári či projekt manažéri.

Prečo sme najlepším ubytovaním pre Vašich zamestnancov v okolí Bratislavy?

Tu je sedem bodov, ktoré to potvrdzujú:

Parkovanie pre nadrozmerné vozidlá

Máme k dispozícii priestranné parkovisko, kde sa bez problémov zmestí 12 áut či 10 dodávok.

Dostupnosť Bratislavy

Pokiaľ sa chcete vyhnúť rannej nervozite v bratislavských zápchach, potom je pre Vás Pohoda Ubytovanie Stupava ideálnym riešením. Vyhnite sa zápcham a ušetrite čas na ceste do práce.

Možnosť získať zľavu

Pokiaľ sa rozhodnete u nás stráviť viac nocí alebo si prenajmete viac izieb a Váš účet za ubytovanie prekročí hranicu 500€, tak sa vieme dohodnúť na množstevnej zľave. Výška zľavy sa bude odvíjať od dĺžky Vášho pobytu.

Flexibilný check-in

Pokiaľ sa Vaši zamestnanci potrebujú ubytovať aj v neskorších večerných hodinách alebo skorých ranných hodinách, u nás v Pohoda Ubytovanie s tým nie je žiaden problém. Zákazníkovi sa prispôsobíme a kľúče od izby odovzdáme kedykoľvek.

Možnosť vystavenia faktúry

Pokiaľ Vaši zamestnanci nemajú pri sebe hotovosť či platobnú kartu, je možné vystaviť faktúru s 10 dňovou dobou splatnosti, ktorú nám neskôr uhradí Vaše ekonomické oddelenie.

Bezpečnosť

Celá budova, vrátane parkoviska je monitorovaná kamerovým systémom 24/7. Preto sa nemusíte báť, že by Vám niekto ukradol alebo poškodil Vaše pracovné zariadenia a výbavu.

Spoločná kuchynka pre všetkých hostí

V našom zariadení majú všetci naši hostia prístup do priestrannej spoločnej kuchynky, kde si môžu pripraviť svoje jedlo. Každá izba je taktiež vybavená mirkovlnnou rúrou, taniermi, pohármi, príborom. Na každej izbe sa nachádza nádoba plná čajových a kávových vrecúšok.
2-lôžková izba
3-lôžková izba
4-lôžková izba
ONLINE REZERVÁCIA UBYTOVANIA