To správne ubytovanie pre zamestnancov

To správne ubytovanie pre zamestnancov

By | 2019-10-08T16:25:06+02:00 1 októbra, 2019|Nezaradené|0 Comments

Podnikáte v Bratislave alebo v blízkosti Bratislavy? Potrebujete ubytovať svojich zamestnancov niekde, kde sa budú cítiť dobre? Nevyhovujú Vám možnosti bežných ubytovní?

Ubytovanie Stupava ponúka ubytovanie v 2-lôžkových, 3-lôžkových a 4-lôžkových izbách s klimatizáciou, vlastnou kúpeľňou a WC, novým vybavením, parkovaním, spoločnou kuchynkou pre všetkých hostí a Wi-Fi v celom objekte.
Prečo sme jednotkou v ubytovaní zamestnancov v okolí Bratislavy?

1. Parkovanie pre nadrozmerné vozidlá

Náš areál je 24/7 strážený a monitorovaný bezpečnostným systémom. Parkovisko disponuje dostatočným počtom miest až pre 12 aút či 10 dodávok.

2. Strategická poloha Stupavy

Dostupnosť do Bratislavy je obrovskou výhodou mesta Stupava. Ideálne riešenie pre dochádzanie v rámci Bratislavy či okolí, ktoré šetrí čas.

3. Množstevné zľavy

Potrebujete ubytovať viac zamestnancov? Potrebujete ubytovanie na dlhšiu dobu? Výšku zľavy Vám radi ponúkneme v prípade pobytu na viac nocí či v prípade ubytovania vo viacerých izbách.


4. Flexibilný check-in

Odovzdanie kľúčov je vďaka nášmu modernému vybaveniu možné prakticky kedykoľvek. Či je to už neskoro v noci alebo skoro ráno, Vaši zamestnanci sa ubytujú skutočne kedykoľvek.

5. Možnosť vystavenia faktúry

Nezaťažujte Vašich zamestnancov nosením hotovosti a úhradou faktúr. Vystavíme Vám faktúru so splatnosťou 10 dní, ktorú uhradí Vaše ekonomické oddelenie. Sme platci DPH a ku každému pobytu budete mať relevantný doklad do účtovníctva.

6. Bezpečnosť

Celá budova vrátane parkoviska je napojená na bezpečnostný systém a je monitorovaná 24/7. V tichej a príjemnej časti Stupavy sa nemusíte báť, že by Vám niekto poškodil či odcudzil Váš majetok.

7. Spoločná kuchynka pre všetkých

Všetci ubytovaní hostia majú prístup ku plne zariadenej kuchynke so všetkými spotrebičmi a riadmi. Každá izba má rovnako svoje vlastné vybavenie riadov a tiež balíček s čajmi a kávou.