SLUŽBY

SLUŽBY 2019-05-29T22:31:13+00:00

O ubytovni Pohoda v Stupave

Myšlienka otvoriť ubytovňu v Stupave s názvom POHODA vznikla v roku 2017 s cieľom poskytnúť príjemné ubytovanie na vysokej úrovni, no zároveň za cenu, ktorá je prijateľná pre ľudí cestujúcich za prácou do mesta Stupava. My v POHODA Ubytovanie Stupava si veľmi dobre uvedomujeme, že ľudia, ktorí cestujú za prácou mimo svojho mesta a pracujú často krát v ťažkých podmienkach si zaslúžia po práci komfort v podobe samostatných sociálnych zariadení na každej izbe, vlastnú chladničku, LCD TV so satelitom a vysokorýchlostnú wifi. Chceme aby boli naši hostia spokojní a aby sa u nás cítili príjemne a vždy sa k nám radi vrátili. Za rok od otvorenia POHODA Ubytovanie sme sa zaradili medzi popredné ubytovania v okolí Bratislavy a Malaciek. Vďaka výbornej lokalite, nadštandardného komfortu a rozumnej ceny sa ubytovňa POHODA teší veľkému záujmu a spokojnosti zákazníkov a právom sa zaradila medzi top ubytovne na Záhorí. Sme modernou ubytovňou v Stupave s bezplatným parkovaním v objekte pre malé aj veľké autá, s novo zariadenými izbami a perfektnou lokalitou pre ľudí pracujúcich v DNV, Dubrávke, Lamači, Lozorne alebo Malackách. Radi Vás uvítame u nás v POHODA Ubytovanie Stupava a dokážeme Vám, že sa dá bývať kvalitne, slušne a lacno zároveň!


Naše služby:

Ponúkame možnosť dlhodobého ako aj krátkodobého ubytovania v Stupave v bezprostrednom okolí Bratislavy a Malaciek za výhodne ceny.

Poskytujeme ubytovanie :

Dvojlôžková izba

Trojlôžková izba

Boris Todorov
Boris Todorov
18:27 16 Feb 19
Super
Miroslav Rychtarik
Miroslav Rychtarik
08:20 03 Feb 19
Ubytování v celku dobre. Jen příliš tenké zdi a castecne prosklene dveře!
Eva Dusickova
Eva Dusickova
10:23 30 Jan 19
Máme vyjadriť slovami ,ako sa nám páčilo v ubytovacom zariadení POHODA . To sa proste slovami ani nedá vyjadriť ! Úplne fantastické ubytovanie, čistučké ,útulné, k dispozícii kuchynka ,cenovo dostupné naozaj pre každého. Majiteľ POHODY super človek,milý ,ústretový. Takto by to malo vyzerať v každom ubytovacom zariadení. Ak by som mala ohodnotiť na stupnici od 1-10 pričom jednotka je to najvyššie hodnotenie ,určite dávam 1*****.. Prídite sa sem určite ubytovať ....odporúčame každému ... Eva a Janko..read more
Juraj Hanták
Juraj Hanták
09:27 15 Nov 18
Radomír Minjarík
Radomír Minjarík
19:41 14 Nov 18
Great value even for a limited budget - everything is new, super clean and staff is very polite and charming!
Assen Karailiev
Assen Karailiev
16:42 14 Nov 18
Je to fakt Pohoda ubytovanie!
Patrik Blazicek
Patrik Blazicek
12:32 08 Nov 18
Pekne a ciste izby
Redkid Red
Redkid Red
17:23 21 Oct 18
Ok.
Next Reviews
Ubytovanie Stupava - dvojlôžková izba

POHODA Ubytovanie Stupava:

  • Vysoký komfort
  • Novo zariadené izby
  • Vlastná kúpeľňa a wc na každej izbe
  • Bezplatné parkovanie v objekte
  • LCD TV, klimatizácia, Wifi na každej izbe
  • Čisté osušky a uteráky pre hostí
  • Ochotný a ústretový personál
  • Dlhodobéhé ubytovanie za zvýhodnené ceny
  • Ubytovanie iba 10 km od Bratislavy