Penzión alebo hotel?

Penzión alebo hotel?

By | 2019-10-08T16:24:52+02:00 15 septembra, 2019|Nezaradené|0 Comments

Každým dňom sa počet ľudí dochádzajúcich za prácou či sa zábavou zvyšuje. Cestovanie sa stalo neodmysliteľnou súčasťou nášho života a už od nepamäti radi objavujeme nové miesta.
V živote každého z nás sa častokrát však stretneme aj so situáciou, kedy nás práca donúti zmeniť bývanie a sme nútení sa presťahovať na iné miesto. Mnohí z nás to riešia dochádzaním za prácou denne, avšak nájdu sa aj takí, ktorí preferujú bývanie v blízkosti práce. Do hry však vstupuje ďalšia otázka, vybrať si hotel, alebo penzión? V čom má rodinný penzión výhody?

Vo väčšine prípadov je penzión niekoľkonásobne menší ako klasický hotel. Ubytovanie v rodinnom dome s niekoľkými izbami v radovej zástavbe však má svoje čaro špeciálne pre ľudí, ktorí preferujú rodinnú atmosféru, susedské bývanie a nepotrpia si na 5-hviezdičkový luxus.
Rodinný penzión Ubytovanie Pohoda v Stupave vznikol s myšlienkou priniesť kvalitné služby a servis hotelov v kombinácií s rodinnou atmosférou a komornejším prostredím. Na jednej strane disponujeme všetkými vymoženosťami, ktoré dnešné hotely ponúkajú, a to napríklad klimatizácia, kúpeľňa v každej izbe, veľké strážené parkovisko v areáli, vlastná kuchynka či flexibilný check-in. Rodinnú atmosféru a priateľský prístup však určite pocítite už pri prvom kontakte. Radi Vám vyhovieme s akoukoľvek požiadavkou a postaráme sa o to, aby Váš pobyt za prácou či dobrodružstvom bol príjemný a ničím nerušený.

Mnoho ľudí preferuje penzióny práve z dôvodu, že majiteľ, ktorí častokrát žije nedaľeko, im ochotne pomôže či poradí pri aktivitách na danom mieste. Nikdy predsa nie je na škodu poznať domáce zvyky či tradície a vychutnať si atmosféru miesta plnými dúškami.

Výber hotelu či penzióna je však individuálna záležitosť. Ak však hľadáte ubytovanie v okolí Bratislavy, malé mesto na severnom úpätí – Stupava – Vám radi ukážeme pri pobyte v našom zariadení. Naši zákazníci sa nemýlia a pozitivné referencie hovoria za všetko.