Lacné ubytovanie, ktoré sa počíta

Lacné ubytovanie, ktoré sa počíta

By | 2019-11-07T00:03:55+01:00 7 novembra, 2019|Nezaradené|0 Comments

Ponúk lacného ubytovania v okolí Bratislavy pribúda ako húb po daždi. Líšia sa svojou polohou, kvalitou ubytovania, čistotou a v neposlednom rade aj cenou. Ako teda odlíšim lacné, ale kvalitné ubytovanie?

 

1.      Poloha ubytovania

 

Poloha je jeden z kľúčových parametrov pri výbere ubytovania. Bývanie pod diaľničným mostom či na konci sveta skutočne nevyhovuje každému. Optimálny kompromis medzi bývaním v meste a pokojom na dedine, ktorý oceníte hlavne cez víkend, môže to byť to pravé-orechové.

 

2. Cena ubytovania

 

Priznajme sa, kto z nás nepozerá na cenu. Cena bola a je určite aspektom pri prezeraní ponúk ubytovania, a to hlavne v okolí Bratislavy. Či už hľadáte krátkodobé alebo dlhodobé ubytovanie v okolí, obráťte sa na nás. Pri ubytovaní na väčší počet dní Vám vieme ušiť ponuku priamo na mieru.

 

 

3. Občianska vybavenosť

 

Je príjemné, ak je možné náš obľúbený supermarket či zdroj zábavy hneď za rohom. Pešia dostupnosť mesta Stupava ponúka skutočne širokú možnosť kultúrneho vyžitia, ale aj nákupov či relaxu. A to všetko nadosah bez nutnosti prepravy mestskou hromadnou dopravou.

 

 

4. Dostupnosť do práce

 

Veľké priemyselné parky sa sústreďujú v okolí hlavného mesta už niekoľko rokov. Ubytovanie priamo v nich poväčšine nie je možné a cesta z centra mesta sa môže vďaka ranným a poobedným zápcham značne predĺžiť. Bývanie v satelitnom mestečku Stupava preto znie ako ideálna voľba pre dochádzanie napríklad do Volkswagenu.

 

 

5. Vybavenie ubytovania

 

Nie každý si potrpí na luxus, ale aj ubytovanie obsahuje klimatizáciu, vlastnú kúpeľňu, vlastnú TV, spoločnú kuchynku, človeku na krátkodobé či dlhodobé ubytovanie nič nechýba. Ak by ste mali špeciálnu požiadavku, obráťte sa na nás, radi Vám vyhovieme.

 

 

6. Servis

 

Ubytovanie online bez nutnosti telefonovania alebo rezervácia priamo cez telefón? Neustále sa snažíme byť bližšie našim zákazníkom a zvyšovať kvalitu našich služieb. Vďaka modernému systému checkin je možné sa ubytovať aj v neskorých večerných alebo skorých ranných hodinách.