Ako si objednať ubytovanie online bez telefonovania?

Ako si objednať ubytovanie online bez telefonovania?

By | 2019-10-08T16:24:38+02:00 30 septembra, 2019|Nezaradené|0 Comments

V dnešnom článku by sme Vám radi priblížili možnosť objednávky ubytovania online v našom rodinnom penzióne v Stupave. Okrem bežne dostupných platforiem, ktoré však často vyžadujú platbu vopred alebo smartfón či pokročilú znalosť používania počítača, častokrát neexistuje možnosť ako si ubytovanie objednať.

Pre zvýšenie kvality služieb poskytovaných pre našich zákazníkov sme zaviedli unikátnu možnosť rezervácie ubytovania online, kde Vám skutočne stačia 2 kliky na našej webstránke a môžete nám zaslať dopyt či priamo rezerváciu.

Penzión PohodaUbytovanie ponúka možnosť ubytovania v 2-lôžkových, 3-lôžkových a 4-lôžkových apartmánoch v tichej časti Stupavy s plným občianskym vybavením. V blízkosti penziónu nájdete reštaurácie, obchody, kaviarne, čokoľvek, čo Váš pobyt spríjemní. Konkurenčnou výhodou nášho ubytovania v Stupave je kvalita zariadenia. Penzión je kompletne nanovo zrekonštruovaný a zariadený, disponuje kúpeľňou v každej izbe, klimatizáciou a Wi-Fi pripojením. Za obdobie fungovania sme sa stali obľúbeným miestom.

Na našej stránke nájdete kompletnú ponuku ubytovania a tiež aj aktuálny cenník pre krátkodobé ubytovanie do 10 nocí. V prípade dlhodobého ubytovania Vám radi spracujeme cenovú ponuku na mieru šitú podľa Vašich požiadaviek.

Pre zaslanie žiadosti o rezerváciu je potrebné vyplniť náš registračný formulár a zvoliť si preferovaný typ ubytovania. Následne Vám žiadosť ihneď po preverení dostupnosti potvrdíme alebo nájdeme inú alternatívu. Celý proces je veľmi jednoduchý a informáciu o dostupnosti a potvrdení rezervácie máte vo svojom e-maili v priebehu niekoľkých minút od odoslania. Nie je potrebné vytvárať účet, uhrádzať poplatok sa ubytovanie vopred.

Budeme radi ak si pre svoj nasledujúci pobyt v Bratislave a okolí vyberiete rodinný penzión PohodaUbytovanie.