3 zaujímavé atrakcie v Bratislave

3 zaujímavé atrakcie v Bratislave

By | 2019-06-27T15:25:20+02:00 27 júna, 2019|Nezaradené|0 Comments

Z ubytovni Pohoda v Stupave to máte do Bratislavy iba na skok. Preto vám dnes prinášame tipy na zaujímavé atrakcie práve v Bratislave. Využite to, že naša ubytovňa je blízko Bratislavy.

Multium – space and mirror gallery

Nechajte sa uniesť magickou atmosférou tohto miesta zrkadiel, kde nič nie je ako sa zdá. Bludisko má mnoho očarujúcich miestností a navštíviť ho je naozaj zážitok. Pomocou dômyselne umiestnených zrkadiel v priestore som budete mať pocit že sa nakláňate do hlbokej studne, kráčate po mostíku a pod vami je priepasť, alebo ste súčasťou vesmíru.

DinoPark

DinoPark sa nachádza priamo v Zoo v Bratislave. Modely pravekých zvierat sú v životnej veľkosti a mnohé sú pohyblivé a vydávajú zvuky ako živé. Makety zvierat zaujmú nielen deti. 3D kino je milou, zaujímavou prestávkou počas prehliadky. Cestujte v čase až do dôb, kedy žili dinosaury!

 

Ufo – výhliadka

Slávne Ufo navždy zmenilo panorámu Bratislavy. Je to vyhliadková veža, bar a reštaurácia. Táto najznámejšia a špičková bratislavská reštaurácia, sa nachádza 95 metrov nad hladinou Dunaja. Pochutnáte si tam na zaujímavom menu. Nad reštauráciou sa nachádza vyhliadková terasa s ponukou úžasnej panorámy Bratislavy.